Хто ми та чого прагнемо? 

Здоров'я нації  - це те, до чого прагне будь-яке  розвинуте суспільство, адже це гарантує високу  працездатність, здорове покоління і гідне майбутнє країни в цілому. Буквально всі фактори життя, так чи інакше, стосуються здоров'я. Прищеплювати правильний спосіб життя вкрай необхідно саме серед молоді, адже тільки в цьому випадку вони зможуть розставити вірні пріоритети в майбутньому і вибрати потрібний шлях у доросле життя.


Громадська організація  «Рух Змін» своїм найголовнішим завданням бачить саме такий шлях: працюючи з дітьми та молоддю, розвивати позитивне відношення до спорту та саморозвитку і дбайливе – до власного здоров’я.

 

Пропаганда здорового способу життя (лекції, профілактика наркотичної та алкогольної залежності), підтримка та направлення молоді у позитивних починаннях  - це початок змін на краще заради квітучої, розвинутої, здорової України! 

ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЬ

Громадська організація  «Рух Змін»  веде свою діяльність у таких напрямках: 
* допомога інвалідам 
* допомога дітям 
* супровід та реабілітація хімічно- та алкозалежних
* просвітницька діяльність для співзалежних 
* підтримка молодіжних ініціатив
   • проведення роботи з дітьми та молоддю щодо формування здорового способу життя
   • організація спортивних заходів


НАШІ ПАРТНЕРИ

Завдяки нашим партнерам, нам вдалось розробити дієву стратегію боротьби з наркозалежністю та піднятись на одну сходинку вище у добрих справах для країни. Дякуємо: ГО "Особливі"; правова допомога - ВГО "Рада Адвокатів України"; Благодійний фонд "Самостійна Україна" ; ГО Арт-Сотня здійснює мистецьку терапію;Муніціпальная поліція м.Києва 

Звернувшись до нас, можна безкоштовно отримати консультацію і проходження тесту на виявлення наркотиків, отримати професійну допомогу спеціалістів та щиру підтримку небайдужих людей! Ми формуємо стійкі цінності здорового та щасливого життя у підростаючого покоління і віримо - здорова нація у наших руках!

ГО Особливі