СКЛАД ОРГАНІЗАЦІЇ

koshara_andrey.jpg
  • Telegram
  • Viber
  • Facebook

+38(067)101 47 57

КОШАРА АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Засновник

Народився 25.10.1976 у м.Київ

З вересня 1989 року до липня 1993 року навчався в Київському спортивному ліцеї-інтернаті м. Києва, де здобув атестат про загальну середню освіту. У липні 2003 року вступив до Національного університету фізичного виховання і спорту України.Трудову діяльність розпочав з посади водія в Подільській РДА м. Києва, далі працював охоронцем в ДНЗ № 777. Практикуючий психолог, громадський діяч при КМР. Активно підтримує спортивні молодіжні клуби, спортивні заходи та змагання.Більше 10 років досвід роботи з наркозалежнимиЗасновник реабілітаційно-оздоровчого центру «NEW WAY». Разом з колективом реабілітаційного центру веде активну пропаганду здорового способу життя та мислення серед молоді.

koshara.jpg

КОШАРА ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЙОВНА

Ідеолог

Народилась 17.04.1989 в м. Київ

Отримала середню спеціальну освіту за напрямом «правознавство» у КМРФ. Отримала вищу освіту за спеціальністю «правознавство» рівня «спеціаліст» у КДАВТ Займається PR-активністю та документообігом в реабілітаційно-оздоровчому центрі "New Way"

beregovoi_denis_edited.webp

БЕРЕГОВИЙ ДЕНИС АНАТОЛІЙОВИЧ 

Волонтер

Народився 2.07.1987 в м. Бровари

Закінчив "Поліцейський фінансово-правовий коледж" за напрямом "Правознавтво" та здобув кваліфікацію юрист. Займається профілактичною роботою з молоддю, яка практикує ризиковану поведінку.

БАЖАЄТЕ СТАТИ УЧАСНИКОМ ТА ЗМІНЮВАТИ КРАЇНУ РОЗОМ З НАМИ?